Zabieg z witaminą C na twarz – opinie o Geneo Illuminate

2024-02-14

Geneo Illuminate to zabieg z witaminą C na twarz, który polecamy szczególnie tym osobom, które borykają się z problemem nierównomiernego kolorytu, utratą blasku i jędrności skóry. Opinie na jego temat są zgodne – to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zadbać o twarz kompleksowo i skutecznie, a zarazem – nieinwazyjnie. W połączeniu z atrakcyjną ceną, zabieg z witaminą C na twarz Geneo Illuminate jest świetnym sposobem na błyskawiczną poprawę kondycji skóry (np. przed ważną uroczystością – stąd też często spotykane określenie „zabieg bankietowy”).

Geneo Illuminate – pod tą nazwą skrywa się istny koktajl składników aktywnych, które głęboko odżywiają, rewitalizują skórę i dają efekt jej natychmiastowego rozświetlenia i odmłodzenia. Na czym polega ten zabieg z witaminą C i całą masą innych, korzystnych dla kondycji skóry składników?

Trzy kroki do pięknej skóry

Geneo Illuminate to zabieg typu 3w1, obejmujący: złuszczanie, wchłanianie i dotlenianie.

Pierwszy etap to usunięcie martwych komórek naskórka, które mogłyby utrudniać wchłanianie substancji aktywnych w dalszych krokach. Dzięki zastosowaniu podwójnego peelingu nie tylko oczyszcza się pory skóry, ale także stymuluje odnowę komórek. Zastosowanie kwasów AHA, BHA i PHA sprawia, że drobne zmarszczki i przebarwienia są mniej widoczne, a skóra staje się gładka, świeża i rozświetlona.

Drugi etap to wchłanianie przez skórę składników odżywczych, zawartych w kapsułce Illuminate oraz w serum równoważącym. W tym zabiegu na twarz są to: witamina C, kwas kojowy (zapewniają równomierny koloryt, usuwają przebarwienia), ekstrakty z owoców opuncji i marchwi (odpowiadają za nawilżenie i wygładzenie skóry, a także spowalniają procesy starzenia) oraz alfa arbutyna, rozjaśniająca i wyrównująca kolor skóry, zwłaszcza po nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV.

W aplikowanym na twarz serum równoważącym znaleźć można m.in. kompleks olejków jojoba (ochrona skóry przed czynnikami środowiskowymi i jej odżywienie), olej arganowy (nawilżenie i zmiękczenie skóry), ekstrakty z wanilii i skrzypu, które dzięki właściwościom antyoksydacyjnym spowalniają procesy starzenia i wygładzają drobne zmarszczki. W serum zawarty jest również undecylenian fenyloalaniny – składnik wybielający, zapobiegający przebarwieniom i plamom starczym oraz trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy – dzięki niemu zawarte w zabiegu na twarz witaminy (C i inne) oraz składniki aktywne są dostarczane do skóry i przez nią wchłaniane.

Trzeci etap to naturalne dotlenienie skóry. Następuje ono po połączeniu kapsułki z wodorowęglanu sodu i kwasu cytrynowego z dobranym adekwatnie do potrzeb skóry preparatem. W efekcie na powierzchni skóry powstaje ogromna ilość pęcherzyków wypełnionych dwutlenkiem węgla, które pękają, powodując powstawanie tzw. efektu Bohra. Jest to reakcja chemiczna, w wyniku której krew bogata w tlen wysyłana jest do obszaru zabiegowego skóry, dotleniając ją. Jednocześnie zwiększa się przepływ krwi w naczyniach włosowatych i poprawia metabolizm komórek skóry.

Klientki, które zdecydowały się na Geneo Illuminate mają zgodne opinie – to zabieg z witaminą C na twarz, który działa skutecznie i natychmiastowo. Jego efektem jest wyraźnie wygładzona, rozświetlona i pozbawiona przebarwień skóra. Geneo Illuminate przyczynia się też do wyrównania jej kolorytu dzięki efektowi rozjaśniania plam pigmentacyjnych oraz w sposób widoczny redukuje zmarszczki.

LASERINA
ul. Zgoda 9/2
81-361 Gdynia
502 068 438
info@laserina.pl
Projekt i wykonanie: