Najskuteczniejsze zabiegi ujędrniające ciało

2024-01-02

Wiele klientek pyta nas o najskuteczniejsze zabiegi ujędrniające ciało – i wbrew pozorom nie są jedynie osoby z widocznymi objawami starzenia się skóry. Często tego typu ofertą interesują się też osoby młodsze, poszukujące skutecznej metody na poprawę jędrności skóry (np. po utracie wagi), a także zmagające się z cellulitem. Naszą odpowiedzią jest zabieg wykonywany za pomocą ICOONE® laser. Ta innowacyjna metoda pomoże nie tylko wymodelować sylwetkę, ale także uporać się z problemem blizn, obrzęków limfatycznych, zaparć, sztywnością mięśni czy z zapaleniem ścięgien.

Wśród dostępnych na rynku różnych terapii skóry, za najskuteczniejsze zabiegi ujędrniające ciało i pomagające rozwiązać cały szereg problemów zarówno estetycznych, jak i zdrowotnych, są zabiegi z wykorzystaniem ICOONE® laser. Jest to nowatorska metoda stymulowania skóry, która – mówiąc w skrócie – opiera się na zmechanizowanych głowicach masujących z rolkami z mikrootworami. Taka konstrukcja urządzenia sprawia, że bardzo skutecznie i z bardzo wysoką precyzją stymuluje ono skórę, a jednocześnie w żaden sposób jej nie szkodzi, nie powoduje urazów ani rozciągania jej. Jest to bardzo skuteczny zabieg ujędrniający ciało. Liczby mówią zresztą same za siebie, bo mikrostymulacja za pomocą ICOONE® laser pozwala zaaplikować skórze aż 21600 bodźców mikrostymulacyjnych w ciągu minuty.

Najskuteczniejszy zabieg ujędrniający ciało

Dzięki mikrostymulacji skóry z wykorzystaniem ICOONE® laser można uzyskać wręcz spektakularny efekt. Biorąc pod uwagę tylko kwestie natury estetycznej, będzie to widoczna poprawa jędrności skóry (również tej luźnej, która utraciła elastyczność np. na skutek procesu starzenia czy wahań wagi), jej lepsze napięcie oraz wyraźnie mniejszy cellulit. Jest to najskuteczniejszy zabieg ujędrniający ciało, jaki mamy w ofercie.
ICOONE® laser rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych, a także zmniejsza ich objętość. Przyspiesza również metabolizm komórkowy, co pozwala skutecznie uporać się również z głęboko zlokalizowanym, nagromadzonym tłuszczem, którego bardzo trudno pozbyć się za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych. Ponadto jest to świetny sposób na poprawę kondycji starzejącej się skóry – ICOONE® laser stymuluje odbudowę i regenerację komórkową poprzez produkcję elastyny i kolagenu.
Zabieg ten polecamy też osobom, które mają na ciele widoczne blizny (pooperacyjne czy pooparzeniowe) i nie chcą lub nie mogą usunąć ich chirurgicznie.

Nie tylko estetyka!

Na zabieg ICOONE® laser najczęściej decydują się klienci, którzy są zainteresowani modelowaniem sylwetki, to jednak zaledwie ułamek możliwości, jakie daje ta innowacyjna technologia. Choć więc są to najskuteczniejsze zabiegi ujędrniające ciało, to mają też one zbawienny wpływ na zdrowie. Przede wszystkim taka terapia pozwala poprawić mikrokrążenie krwi, doskonale dotlenia tkanki, a także skutecznie stymuluje pracę układu limfatycznego. Dzięki temu można zmniejszyć obrzęki i stany zapalne wywołane różnymi czynnikami. Zabieg polecamy jest też tym, którzy zmagają się z bólami mięśni, pleców, karku w wyniku nieprawidłowej postawy ciała. To także remedium na zmęczenie mięśni spowodowane wyczynowym lub amatorskim uprawianiem sportu.

ICOONE® laser skutecznie i szybko działa na wielu poziomach: naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej. Tak szerokie spektrum skuteczności sprawia, że wpływa korzystnie zarówno na komórki tłuszczowe, jak i na mięśnie. Dzięki temu to najlepszy zabieg ujędrniający ciało, modelujący sylwetkę, a także zmniejszający problemy mięśniowe czy zastoje limfatyczne.
Co istotne – jest on nieinwazyjny i w odróżnieniu od zabiegów chirurgicznych nie powoduje skutków ubocznych. Z tego powodu polecany jest osobom w różnym wieku i zmagającym się z różnymi problemami skóry, układu mięśniowego i krążeniowego.

LASERINA
ul. Zgoda 9/2
81-361 Gdynia
502 068 438
info@laserina.pl
Projekt i wykonanie: