ICOONE® laser – przed i po zabiegu

2023-07-11

W gabinecie Laserina oferujemy nie tylko zabiegi mające poprawić urodę. W pakiecie naszych usług znajdują się także zabiegi o walorach leczniczych. Jednym z nich jest zabieg stymulacji skóry za pomocą ICOONE® laser. Przed i po zabiegu widać ogromną różnicę w stanie skóry osoby poddawanej zabiegowi, a efekt bywa spektakularny.

Czym jest ICOONE® laser?

ICOONE® laser to nowa metoda leczenia skóry i przylegających do niej tkanek, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej jaką jest skóra. Głównym celem zabiegu jest likwidacja blizn, zastojów, obrzęków limfatycznych, sztywności mięśni i zapalenia ścięgien. Jednak efektem zabiegu jest także likwidacja cellulitu, miejscowych skupisk tłuszczu i wszelkich objawów starzenia się skóry, a przez to widoczny efekt wyszczuplający.

Jak działa ICOONE® laser?

Zabiegi z wykorzystaniem ICOONE® laser opierają się na dwóch niezależnych mechanizmach.
Po pierwsze, na opatentowanej technologii Roboderm®, polegającej na wyjątkowej mikrostymulacji skóry za pomocą głowicy urządzenia ICOONE®. Unikalność tej metody polega na oddziaływaniu na trzech powierzchniach jednocześnie: 2 stymulatory poruszają się synchronicznie na tym samym obszarze, stymulując tkankę łączną. Pomiędzy nimi – niezależnie – działa komora centralna, która oddziałuje dogłębnie na tkankę tłuszczową. Dzięki temu widocznym efektem ICOONE® laser przed i po zabiegu jest ujędrniona i odmłodzona skóra.
Po drugie, na stymulacji laserem. Energia biostymulującego lasera i światła LED wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach, zwiększając przepuszczalność błon komórkowych. Fale lasera diodowego przenikają w głąb tkanek, przyspieszając proces rozpadu komórek tłuszczowych – lipidów. Fale światła LED natomiast oddziałują na fibroblasty i stymulują produkcję kolagenu oraz elastyny. Uwolniony tłuszcz odprowadzany jest do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek, a skóra staje się bardziej elastyczna. Proces ten w efekcie likwiduje cellulit i modeluje sylwetkę, wizualnie ją wyszczuplając.

ICOONE® laser – przed i po zabiegu

Ponieważ ICOONE® stymuluje odbudowę komórkową poprzez produkcję kolagenu i elastyny, skóra po zabiegu staje się bardziej jędrna i elastyczna. Urządzenie to w sposób odczuwalny poprawia mikrokrążenie krwi i dotlenia tkanki, przyspieszając metabolizm komórkowy. Dzięki temu nie tylko likwiduje miejscowe skupiska tłuszczu (widoczne jako cellulit), ale też zapobiega ich ponownemu powstawaniu. Co istotne, ICOONE® stymuluje pracę układu limfatycznego, zmniejsza obrzęki i stany zapalne.

Dla kogo przeznaczony jest ICOONE® laser?

Zabiegi ICOONE® laser polecane są w szczególności:
– osobom z problemami naczyniowymi i obrzękami;
– kobietom po ciąży;
– osobom po operacjach bariatrycznych, zmagającym się z problemem tzw. „luźnej skóry”;
– osobom z bliznami po operacjach i poparzeniach;
– każdemu, kto pragnie nadać swojej twarzy i sylwetce młody, zdrowy wygląd bez użycia skalpela.

Zalety ICOONE® laser

Największym plusem tego urządzenia jest ogromna możliwość konfiguracji. Dzięki temu każdy zabieg jest spersonalizowany i dobrany pod problemy oraz oczekiwania konkretnego klienta. Z zabiegu z wykorzystaniem ICOONE® laser może skorzystać praktycznie każdy. Ponieważ nie jest to zabieg ablacyjny, ryzyko wystąpienia efektów ubocznych praktycznie nie istnieje. Modelowanie sylwetki z wykorzystaniem tego urządzenia przeprowadza się niezależnie od fototypu skóry, niezależnie od jej stanu i kondycji. Zabieg i wykonuje się o każdej porze roku. Pacjent od razu po zabiegu wraca do aktywnego życia.

LASERINA
ul. Zgoda 9/2
81-361 Gdynia
502 068 438
info@laserina.pl
Projekt i wykonanie: